Software Development, Website Designing and Development, IT Service Company. Flat No. 3, First Floor, Sumangal Heights, Hanuman Mandir Road, Shahunagar Beed. Maharashtra State, India. PIN Code - 431122.

Banner

CORPORATE MANAGEMENT& INFORMATION SYSTEMS

O Nas

Glówne informacje o firmie

CMIS Technologies Europe - szeroki zakres usług informatycznych dla firm.

CMIS Technologies Europe oferuje nowoczesne rozwiązania z zakresu technologii informacyjnych dla firm polskich i międzynarodowych.

Naszym głównym celem jest oferowanie usług wspierających zarządzanie informacją dla publicznych oraz prywatnych przedsiębiorstw, w tym z sektora finansowego oraz medycznego. Systemy ERP są naszą domeną, ale nasze usługi są znacznie obszerniejsze.

CMIS Techonologies Europe, bazując na umiejętnościach naszych Partnerów międzynarodowych, pomaga swoim Klientom w zbieraniu, zarządzaniu i przetwarzanu danych w sposób umożliwiający podejmowanie decyzji menedżerskich. Dodatkowo w zakresie naszych usług znajduje się tworzenie aplikacji mobilnych i stron internetowych, przede wszystkim dynamicznych. Na zlecenie naszych Klientów utworzymy strony w języku polskim, angielskim, francuskim, niemieckim oraz hindi.

Wizja

CMIS Technologies Europe stawia sobie za cel przede wszystkim dobro Klienta, oferując mu szeroki zestaw usług IT. Chcemy kontynuować współpracę z Partnerami zagranicznymi z szeroko pojętej branży IT i budować więzi opierające się nie tylko na wartościach materialnych, ale przede wszystkim na wspólnym celu, jakim jest rozwój naszych przedsiębiorstw.

Misja

CMIS Technologies Europe koncentrować się będzie na dostarczaniu rozwiązań biznesowych ERP dla publicznych bądź prywatnych firm. Cenimy naszych Klientów i udzielimy im wszelkiej pomocy, wykorzystując do tego osiągnięcia nowych technologii. Wspomagać będziemy także stronę marketingową w sieci, gdyż obok zarządzania jest to dziś kluczem do sukcesu każdej firmy.

Misja CMIS Technologies Europe

Wierzymy, że sukces stanowi nie tylko materialny zysk, ale także współpraca, wymiana doświadczeń i podejmowanie nowych wyzwań, które tworzą dobry wizerunek firmy na arenie lokalnej i międzynarodowej.

Nowe technologie, nieznane przedtem rynki i różnorodność dziedzin, w jakich technologie informacyjne pełnią coraz ważniejszą rolę, nie powinny być dla naszych Klientów kolejną barierą, ale szansą na lepszą przyszłość.